Listed today
田京, Izunokuni, Shizuoka Prefecture 410-2315, Japan
¥58,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥58,074
Price per m²
¥1161
The listing is located at 田京, Izunokuni, Shizuoka Prefecture 410-2315, Japan
Loading map