Listed today
Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8824, Japan
¥389,780 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
171 m²
Price
¥389,780
Price per m²
¥2279
The listing is located at Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8824, Japan
Loading map