Listed today
Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥289,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
73 m²
Price
¥289,000
Price per m²
¥3959
The listing is located at Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map