Listed today
Odori Pkwy., Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥200,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
¥200,000
Price per m²
¥2941
The listing is located at Odori Pkwy., Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map