Ninomiya, Kanagawa Prefecture 259-0124, Japan
¥61,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
46 m²
Price
¥61,000
Price per m²
¥1326
The listing is located at Ninomiya, Kanagawa Prefecture 259-0124, Japan
Loading map