Listed today
Zenmyoji, Wakayama, Wakayama Prefecture 640-8511, Japan
¥30,100 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
43 m²
Price
¥30,100
Price per m²
¥700
The listing is located at Zenmyoji, Wakayama, Wakayama Prefecture 640-8511, Japan
Loading map