Listed today
Shippocho-Yasumatsu 13-chome, Ama, Aichi Prefecture 497-0004, Japan
¥65,050 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥65,050
Price per m²
¥1122
The listing is located at Shippocho-Yasumatsu 13-chome, Ama, Aichi Prefecture 497-0004, Japan
Loading map