Listed yesterday
Takahara 1-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2173, Japan
¥138,140 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
¥138,140
Price per m²
¥2265
The listing is located at Takahara 1-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2173, Japan
Loading map