Listed today
Tsurumi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 538-0037, Japan
¥148,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
67 m²
Price
¥148,200
Price per m²
¥2212
The listing is located at Tsurumi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 538-0037, Japan
Loading map