Muza-dōri Ave., Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0012, Japan
¥138,700 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
¥138,700
Price per m²
¥1981
The listing is located at Muza-dōri Ave., Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0012, Japan
Loading map