Listed today
Route Nagoya-Toyoyama-Inazawa, 弥勒寺東四丁目, Kitanagoya, Aichi Prefecture 481-0004, Japan
¥51,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
¥51,000
Price per m²
¥836
The listing is located at Route Nagoya-Toyoyama-Inazawa, 弥勒寺東四丁目, Kitanagoya, Aichi Prefecture 481-0004, Japan
Loading map