Listed today
厳島神社, National Route 16, Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥430,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
¥430,000
Price per m²
¥7167
The listing is located at 厳島神社, National Route 16, Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map