Listed today
Tamagusuku-Kirabaru, Nanjō, Okinawa Prefecture 901-1495, Japan
¥65,974 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥65,974
Price per m²
¥1319
The listing is located at Tamagusuku-Kirabaru, Nanjō, Okinawa Prefecture 901-1495, Japan
Loading map