Listed today
東京美容外科, Mekaru-Tomari Line, Ameku 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥107,997 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
¥107,997
Price per m²
¥1800
The listing is located at 東京美容外科, Mekaru-Tomari Line, Ameku 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map