Listed today
Minatogawa, Yaese, Okinawa Prefecture 901-0511, Japan
¥68,247 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
¥68,247
Price per m²
¥1264
The listing is located at Minatogawa, Yaese, Okinawa Prefecture 901-0511, Japan
Loading map