Listed today
西枇杷島町芳野二丁目, Kiyosu, Aichi Prefecture 452-0051, Japan
¥77,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
¥77,500
Price per m²
¥1435
The listing is located at 西枇杷島町芳野二丁目, Kiyosu, Aichi Prefecture 452-0051, Japan
Loading map