Listed today
Iwamurocho, Tenri, Nara Prefecture 632-0078, Japan
¥69,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥69,050
Price per m²
¥1381
The listing is located at Iwamurocho, Tenri, Nara Prefecture 632-0078, Japan
Loading map