Listed today
NICO, 国道423号, Kasuga 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 564-0063, Japan
¥132,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
¥132,200
Price per m²
¥2203
The listing is located at NICO, 国道423号, Kasuga 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 564-0063, Japan
Loading map