Sumiyoshicho, Anan, Tokushima Prefecture 774-0011, Japan
¥43,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥43,500
Price per m²
¥763
The listing is located at Sumiyoshicho, Anan, Tokushima Prefecture 774-0011, Japan
Loading map