Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0015, Japan
¥71,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥71,000
Price per m²
¥1246
The listing is located at Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0015, Japan
Loading map