カメイ 宮城支店 仙南営業所, 大河原高倉線, 字南海道下, Ogawara, Miyagi Prefecture 989-1233, Japan
¥55,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥55,000
Price per m²
¥948
The listing is located at カメイ 宮城支店 仙南営業所, 大河原高倉線, 字南海道下, Ogawara, Miyagi Prefecture 989-1233, Japan
Loading map