字東大畑, Shiroishi, Miyagi Prefecture 989-0203, Japan
¥40,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
¥40,500
Price per m²
¥736
The listing is located at 字東大畑, Shiroishi, Miyagi Prefecture 989-0203, Japan
Loading map