石井自動車学校, Kamiguruma Bridge, Ishii, Tokushima Prefecture 779-3244, Japan
¥45,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥45,000
Price per m²
¥776
The listing is located at 石井自動車学校, Kamiguruma Bridge, Ishii, Tokushima Prefecture 779-3244, Japan
Loading map