築館源光, Kurihara, Miyagi Prefecture 989-5624, Japan
¥60,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥60,500
Price per m²
¥1061
The listing is located at 築館源光, Kurihara, Miyagi Prefecture 989-5624, Japan
Loading map