宮城トヨタ自動車 佐沼店, National Highway Route 346, 迫町佐沼, Tome, Miyagi Prefecture 987-0511, Japan
¥55,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥55,500
Price per m²
¥974
The listing is located at 宮城トヨタ自動車 佐沼店, National Highway Route 346, 迫町佐沼, Tome, Miyagi Prefecture 987-0511, Japan
Loading map