上愛子雷神公園, 40, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3124, Japan
¥66,000 / month
最長入居可能日要相談。駐車場2台目相談可(カーポート付駐車場)
最長入居可能日要相談。駐車場2台目相談可(カーポート付駐車場)
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
¥66,000
Price per m²
¥1404
The listing is located at 上愛子雷神公園, 40, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3124, Japan
Loading map