Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0014, Japan
¥77,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
¥77,000
Price per m²
¥1222
The listing is located at Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0014, Japan
Loading map