Pocket Car, National Highway Route 4, 字広表, Ogawara, Miyagi Prefecture 989-1224, Japan
¥53,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥53,000
Price per m²
¥1039
The listing is located at Pocket Car, National Highway Route 4, 字広表, Ogawara, Miyagi Prefecture 989-1224, Japan
Loading map