Listed today
Atsugi road, Miyamae Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 216-0003, Japan
¥136,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
¥136,000
Price per m²
¥1915
The listing is located at Atsugi road, Miyamae Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 216-0003, Japan
Loading map