かんぽ生命 仙台サービスセンター, 7, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
¥42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥1750
The listing is located at かんぽ生命 仙台サービスセンター, 7, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
Loading map