鹿妻南三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0042, Japan
¥55,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
¥55,000
Price per m²
¥982
The listing is located at 鹿妻南三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0042, Japan
Loading map