Bangkok City Tower, 179, Sathon Tai Road, Suan Phlu, Sathon District, 10120, Thailand
฿130,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
226 m²
Price
฿130,000
Price per m²
฿575
The listing is located at Bangkok City Tower, 179, Sathon Tai Road, Suan Phlu, Sathon District, 10120, Thailand
Loading map