Shinoharamachi, Kurume, Fukuoka Prefecture 830-0018, Japan
¥90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
86 m²
Price
¥90,000
Price per m²
¥1047
The listing is located at Shinoharamachi, Kurume, Fukuoka Prefecture 830-0018, Japan
Loading map