3 rooms apartment of 76m² in Gävle

Tordönsgatan 2C, 802 77 Gävle, Sweden

7,594 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

3 rum och kök

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 2621-001-03-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Tordönsgatan 2C 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 2621-003-03-9101 14. Grovtvätt 1 (adress) Tordönsgatan 2C 25. El-Anläggningsid 5555 Barnvagnsrum Ja Porttelefon Ja Cykelrum Ja Förråd, placering I huset Förråd, tillträde Hänglås, ingår ej Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Elektronisk nyckel (tagg) Hyressättningsmetod Förhandlad hyra Gemensam tvättstuga Ja Namnbyte 2 papp

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

7,594 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

100 kr

Map

The listing is located at Tordönsgatan 2C, 802 77 Gävle, Sweden

Loading map