3 rooms apartment of 68m² in Sigtuna

Katt Anders Gränd 12, Ragvaldsbovägen, 193 36 Sigtuna, Sweden

15,216 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 Rum och kök

Bo, lev och njut med omtanke i Sigtuna Stadsängar. Här bor du i toppmoderna arkitektritade bostäder med öppen social planlösning och ljusa materialval. Hållbart utrustade med energieffektiva vitvaror. Stora balkonger anpassade för mingel och mys. Med naturen runt knuten lever du vardagsliv med omtanke på dina villkor. Byggnaden är certifierad med miljöbyggnad silver. Balkong Värme och vatten ingår i hyran. Varmluftsugn Du betalar 1500 kronor mindre i hyra per månad under de första 12 månaderna. Hyresrabatten gäller från och med tillträdesdatumet.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

68 m²

Price

15,216 kr

Price per m²

224 kr

Map

The listing is located at Katt Anders Gränd 12, Ragvaldsbovägen, 193 36 Sigtuna, Sweden

Loading map