3 rooms apartment of 91m² in Viborg

Borgergade 1A, 8840 Rødkærsbro, Denmark

6,350 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-05-2026

3 værelses lejlighed på 91 m²

3 værelses lejlighed beliggende centralt i Rødkærsbro. Lejligheden er blevet total istandsat med . nyt køkken og bad. Samtidig er lejligheden efterisoleret og har fået nye vinduer i så varmeforbruget er minimalt. Tæt på indkøb og offentlig transport. Lejligheden indeholder: Entre, køkken, stue, soveværelse, værelse og badeværelse Aconto varme: 600,-/md Aconto vand: 300,-/md

Property type

apartment

Rooms

3

Size

91 m²

Price

6,350 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-05-2026

Price per m²

70 kr

Map

The listing is located at Borgergade 1A, 8840 Rødkærsbro, Denmark

Loading map