Fujie-minami 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0068, Japan
¥53,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
¥53,000
Price per m²
¥1395
The listing is located at Fujie-minami 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0068, Japan
Loading map