Spacia Akihabara, 7, Soto-Kanda 4-chome, Chiyoda, 101-0021, Japan
¥130,000 / month
160戸
160戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥130,000
Price per m²
¥5652
The listing is located at Spacia Akihabara, 7, Soto-Kanda 4-chome, Chiyoda, 101-0021, Japan
Loading map