Santosham, Yasukuni-dori Avenue, Kanda-Ogawamachi 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥222,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
¥222,000
Price per m²
¥5045
The listing is located at Santosham, Yasukuni-dori Avenue, Kanda-Ogawamachi 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map