大字馬渡, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0012, Japan
¥90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
51 m²
Price
¥90,000
Price per m²
¥1765
The listing is located at 大字馬渡, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0012, Japan
Loading map