Listed today
環境ふれあい館ひまわり, 6 Seika-dori Street, Kuramae 4-chome, Taito, Tokyo 111-0051, Japan
¥113,000 / month
25戸
25戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥113,000
Price per m²
¥4913
The listing is located at 環境ふれあい館ひまわり, 6 Seika-dori Street, Kuramae 4-chome, Taito, Tokyo 111-0051, Japan
Loading map