十余二, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0861, Japan
¥140,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
¥140,000
Price per m²
¥2222
The listing is located at 十余二, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0861, Japan
Loading map