Takaokamachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0869, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1029
The listing is located at Takaokamachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0869, Japan
Loading map