Listed today
Shogenji Temple, Kurayami-zaka, Sugacho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥93,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥93,000
Price per m²
¥5167
The listing is located at Shogenji Temple, Kurayami-zaka, Sugacho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map