Mitsui Repark, Koishikawa-Nishisugamo Line, Hakusan 2, Bunkyō, Tokyo 112-0002, Japan
¥160,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥160,000
Price per m²
¥6400
The listing is located at Mitsui Repark, Koishikawa-Nishisugamo Line, Hakusan 2, Bunkyō, Tokyo 112-0002, Japan
Loading map