一番町法律事務所, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8637, Japan
¥40,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
13 m²
Price
¥40,000
Price per m²
¥3077
The listing is located at 一番町法律事務所, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8637, Japan
Loading map