Listed today
福居町, Ashikaga, Tochigi Prefecture 326-0333, Japan
¥45,500 / month
Located near Tobu Isesaki Line「Fukui Station」
Located near Tobu Isesaki Line「Fukui Station」
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥45,500
Price per m²
¥858
The listing is located at 福居町, Ashikaga, Tochigi Prefecture 326-0333, Japan
Loading map