Listed today
Ichijimacho-Kamitakeda, Tamba, Hyogo Prefecture 669-4302, Japan
¥51,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥51,500
Price per m²
¥972
The listing is located at Ichijimacho-Kamitakeda, Tamba, Hyogo Prefecture 669-4302, Japan
Loading map