Listed today
Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0231, Japan
¥113,700 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
¥113,700
Price per m²
¥1749
The listing is located at Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0231, Japan
Loading map