Listed today
三河安城東町一丁目, Anjo, Aichi Prefecture 446-0058, Japan
¥64,500 / month
Ample room space, 3DK property recommended for families.
Ample room space, 3DK property recommended for families.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
57 m²
Price
¥64,500
Price per m²
¥1132
The listing is located at 三河安城東町一丁目, Anjo, Aichi Prefecture 446-0058, Japan
Loading map